BOXERKLUB ČESKÉ REPUBLIKY

ÚZEMNÍ POBOČKA BRNO

8. 5. 2016 v areál penzionu Ohrada ve Vískách

Rozhodčí:
Samanta Kosinac Muhar (feny, NJV),

Alejandro Palacin Cabaños (psi)

FOTO:

Psi: http://bk-brno.rajce.idnes.cz/KV_Visky_8._5._2016_-_psi/

Feny: http://bk-brno.rajce.idnes.cz/KV_Visky_8._5._2016_-_feny/

 

Psi zlatí  
Třída štěňat   
VN 1 Panos Karmapa (Zar de Guezman x Bacardi Karmapa)
Třída mladých  
V1, CAJCK Paradox od Stříbrňáku (Hanibal Optima Grata x Ofelia Optima Grata)
V2 Haggis Canis Ludens (Ninox v. Hammersee x Ellen Garbein)
Mezitřída  
V1, CACK Yukon Optima Grata (Kis-Bics Hugo x Slobis's Claretta Optima)
Třída otevřená  
V1, CACK Endy Kronebox (Urosch v.d. Burg Singidunum x Circe Fortuna Viva)
V2, R.CACK Verdi Optima Grata (G'M de Bellemanie x Evette Optima Grata)
V3 Centus Maraneto (King od Morového sloupu x Unebra z Metaboxu)
V4 Akim De-La-Frý (Charley Heny Box x Valerie Hamiko)
Třída pracovní  
V1, CACK Bakír Pálava Box (Brazil Optima Grata x Jessi Heny Box)
V2, R.CACK Hammer Optima Grata (Brazil Optima Grata x Britta Rexobz Výsluní)
Třída vítězů  
V1, CACK, ČKV, NJV Excalibur Man-Box (Bentley Bijou Box x Chanel Man-Box)
V2, R.CACK Mardy z Němečanky (Wodan Vavonabox x Anabelle dela Roccy Costanza)
V3 Zocco Karmapa (Kalashnikov Rus la Fler x Párvati Karmapa)
Třída čestná  
V1, VT Varvar Aine Vort'IS (Eros v.d.Meerpaal x Verone du Val d'Europe)
   
Psi žíhaní  
Třída dorostu  
V1, VT Famous Barolo from Lake Conroe (Phoenix Jir-Pia x Duffy from Lake Conroe)
Třída mladých  
V1, CAJCK, ČKJV, NMJ Bono Indigo Optima Grata (Hanibal Optima Grata x Rwbla dels Segadors)
V2 Canto Impressia-Box (Bandolero z Metaboxu x Aurora z Metaboxu)
V3 Kord Tajki (Bakír Pálava Box x Adacta Borecký  rybník)
V4 Gaspard Congo Nigrans (Xeno di Casa Vernice x Esprit Congo Nigrans)
V Attila od Morového sloupu (Lennox v.d.Isenburg x Singapur od Morového sloupu)
V Bolt z Ve-Kled (Idol Zlatá Hema x Bria Pálava Box)
V Boss z Ve-Kled (Idol Zlatá hema x Bria Pálava Box)
V Brad z Ve-Kled (Idol Zlatá Hema x Bria Pálava Box)
V Karbon Tajki (Bakír Pálava Box x Adacta Borecký rybník)
Mezitřída  
V1, CACK Xander Optima Grata (Kis-Bics Hugo x Gallia Grata de Yu Box)
V2, R.CACK Arminius Ursa Libera (Casaro de la Forzandanza x Enola Garbein)
V3 Kord z Černého jezera (Zar de Guezman x Chaira z Černého jezera)
V4 Zeus od Morového sloupu (Antony Czech Box x Cookie Maximus Deus)
Třída otevřená  
V1, CACK Hamilton Wilow-Box (Hiram Optima Grata x Leéh-Box Jamie-Lee)
V2, R.CACK Gambrinus Canis Ludens (Orlando v. Omerta x Delissa Garbein)
V3 Gordon O'Guido Lakifan (Guido do Casa Vernice x AS'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)
V4 Quno von Preussen's Eden (Nimbus vom Hanseatenhof x Carrie von Preussen's Eden)
Třída pracovní  
V1, CACK Clay Rexob z Výsluní (Castello Live Jazz x Athea Rexob z Výsluní)
V2, R.CACK Ingo od Ivety (Brazil Optima Grata x Helly z Dybohůrky)
V3 Idol Zlatá Hema (Orry z Ringu x Fany Zlatá Hema)
V4 Rocksong Bretorri (Uram Signum Laudis x Keri Bretorri)
Třída vítězů  
V1, CACK Cassiopeia Karpati-Box (Hannibal Optima Grata x Wé-Box Pacuha Moncsi-Csi)
V2, R.CACK Aron z Metaboxu (Karlo do Vale do Lethes x Ella Charlotte ze Zubštejna)
V3 Camus von Nirvalis (Urosch von den Burg Singidunum x Elodi dei Centurioni)
   
Feny zlaté  
Třída dorostu  
V1, VT Amálka od Ivetky de Chanel (Fausto de Val de Cayone x Loretta od Ivetky Vel-Om)
V2 Cristal Mi-Na Box (Ingo od Ivety x Goldie Kronebox)
V3 Carrey Mi-Na Box (Ingo od Ivety x Goldie Kronebox)
V4 Celeste z Ve-Kled (Bakír Pálava Box x Charlota Zlatá Hema)
Třída mladých  
V1, CAJCK, ČKJV Enji Pálava Box (Storm Gymnema Sylvestre x Andra Pálava Box)
V2 Georgina Congo Nigrans (Xeno di Casa Vernice x Esprit Congo Nigrans)
V3 Harley Canis Ludens (Ninox v. Hammersee x Ellen Garbein)
V4 Laverna Tajki (Bakír Pálava Box x Aida z Dybohůrky)
V Debby Pálava Box (Marvel Borny x Evette Optima Grata)
V Ebby Pálava Box (Storm Gymnema Sylvestre x Andra Pálava Box)
VD Umega Bratorri (Garibaldi Kleka E.K. x Royal Sofie Bretorri)
Mezitřída  
V1, CACK Xarina z Kaštýlku (Kis-Bics Hugo x Wera z Kaštýlku)
V2, R.CACK Lovely Robi-Box (Brazil Optima Grata x Eimee Robi-Box)
Třída otevřená  
V1, CACK Nery Benygmo (G'M de Bellemanie x Yoko Benignus)
V2,R.CACK Faaria Congo Nigrans (Mito do Vale do Lethes x Cristal Noir Congo Nigrans)
Třída pracovní  
V1, CACK Ellen Garbein (Zar de Guezman x Venus de Guezman)
V2 Beily Pálava Box (Brazil Optima Grata x Jessi Heny Box)
V3 Unica Optima Grata (Orobianco del Colle dell 'Infinito x Jessi Heny Box)
Třída vítězů  
V1, CACK Barcelona Napmary's (Mirlo de Cabezo la Jara x Dare to Say No Val Napmary's)
V2,R.CACK Yoko Benignus (Hanibal Optima Grata x Prada Benignus)
   
Feny žíhané  
Třída štěňat  
VN 1 Ornela II Karmapa (Jir Pia Phoenix x Parvati Karmapa)
Třída mladých  
V1, CAJCK Hispania Napmary's (Karlo Keep the Secret Belloliv x Barcelona Napmary's)
V2 Cessi Impresia-Box (Bandolero z Metaboxu x Aurora z Metaboxu)
V3 Bonnie Claudy & Ja (Uriel Fender Edda x Claudia Lakronebox)
V4 Tessa Aine Vort'IS (Tesseo dei Centurioni x Naitly Aine Vort'IS)
V Atlanta od Morového sloupu (Lennox v.d.Isenburg x Singapur od Morového sloupu)
V Barbara z Ve-Kled (Idol Zlatá Hema x Bria Pálava Box)
V Strateia Floyd Fender Edda (Igor Sósrét-Menti x Diva Floyd Fender Edda)
D Flavia Optima Grata (Hannibal Optima Grata x Very del Cabezo de la Jara)
Mezitřída  
V1,CACK, ČKV Ollisa Indiánský brloh (Avatar x Trója II. Indiánský brloh)
V2, R.CACK Night Fury no Akaciša (Karlo Keep the Secret Belloliv x Just For Me no Akaciša)
V3 Arabela z Ve-Kled (Orlando v.Omerta x Carlota Zlatá Hema)
V4 Jarca Kleka E.K. (Hanibal Kleka E.K.x Vessy z Dybohůrky)
V Bucci Impresia-Box (Uram Signum Laudis x Aurora z Metaboxu)
Třída otevřená  
V1, CACK Wiky od Morového sloupu (Noisemaker do Vale do Lethes x Singapur od Morového sloupu)
V2, R.CACK Greta Garbo Canis Ludens (Orlando v. Omerta x Delissa Garbein)
V3 Tiasha Suum Cuique ( Che SC Athena's Dream x Tien Suum Cuique)
V4 Phebee von Purgstall (Llanto de Guezman x Havanna Pešmar)
V Aris De-La-Frý (Charley Heny Box x Valerie Hamiko)
V Caya Karmapa (Unkas Karmapa x Pallas Karmapa)
Třída pracovní  
V1, CACK Just For Me no Akaciša (Llanto de Guezman x Danse Avec Moi no Akaciša)
Třída vítězů  
V1, CACK Electra Glide z Metaboxu (Sibeliu della Cadormare x |Aurora z Metaboxu)

 

 

 

 

Sponzoři:

tekro

 

pes-logo

24. klubová výstava 2017

Spolupracující kynologický časopis

pes-logo