BOXERKLUB ČESKÉ REPUBLIKY

ÚZEMNÍ POBOČKA BRNO

Ve dnech 9. - 10. června 2018 se v areálu rekreačního zařízení Zahradiště v blízkosti Radostína nad Oslavou konal 10. ročník Horáckého závodu, který pořádá naše pobočka ve spolupráci s KK Bystřice nad Pernštejnem...

na základě přihlášek byly letos otevřeny 3 kategorie - ZZO, ZVV1 a ZVV1 veterán... absolutním vítězem se stal Tomáš Makovský se psem Bakírem Pálava Box... nejlepší stopu předvedli hned 3 závodníci, shodně získali 99 bodů, byli to Bohuslava Šibalová s Amálkou od Ivetky de Chanel, Jaroslav Bárta s Axou Pilsbox a Tomáš Makovský s Bakírem... pohár za nejlepší poslušnost a pohár za nejlepší obranu si odvezl loňský absolutní vítěz Miloš Němec s Jazzem Pešmar... v kategorii ZZO zvítězil Pavel Babáček s Miley Robi-box... ve veteránech excelovala Alena Šefelínová se Zarzamorou z Ringu... 4 účastníci, kteří požádali o zapsání zkoušky ZVV1, splnili veškeré podmínky... blahopřejeme vítězům a děkujeme všem zúčastněným, pořadatelům, sponzorům, provozovatelům rekreačního střediska Zahradiště, obci Radostín nad Oslavou a v neposlední řadě rozhodčímu Aloisi Poučovi... těšíme se na zahájení druhé dekády závodu

 

FOTO zde: http://bk-brno.rajce.idnes.cz/X._Horacky_zavod_2018

 

X. Horácký závod boxerů
Zahradiště 2018
Start. č. Pes Psovod Klub A B C Celkem Pořadí
ZVV 1  Veterán
4 Zarzamora z Ringu Šefelínová Alena ÚP Střední Čechy 96 73 79 248 1
2 Etiré Pěčínská růže Šibalová Bohuslava ÚP Brno 96 59 70 225 2
3 Leon Lac-Box Hýbner Radim ÚP Brno 73 64 71 208 3
1 Daisy Schubertová Lenka ÚP Brno 6 30 68 104 4
ZZO
3 Miley Robi-box Babáček Pavel KK Bystřice n.P. - 58   58 1
1 Able Loving Forever Zaplatilová Kateřina ÚP Brno - 56   56 2
2 Carin z Ve-Kled Matuška Robert ÚP Brno - 50   50 3
ZVV1
9 Bakír Pálava Box Makovský Tomáš ÚP Brno 99 93 93 285 1
6 Jazz Pešmar Němec Miloš ÚP Brno 90 95 96 281 2
3 Amálka od Ivetky de Chanel Šibalová Bohuslava ÚP Brno 99 78 89 266 3
10 Hedoush Canis Ludens Jandová Andrea ZKO Kácov 93 84 85 262 4
4 Brad z Ve-Kled Novotný David ÚP Brno 90 81 90 261 5
7 Axa Pilsbox Bárta Jaroslav ÚP Plzeň 99 73 81 253 6
8 Bolt z Ve-Kled Vališ Lubomír KK Zbraslavec 75 72 87 234 7
2 Metaxa ze Zlatušky Kratochvílová Dobroslava ÚP Brno 65 78 86 229 8
1 Laverna Tajki Černý Josef ÚP Brno 67 50 66 183 9
5 Quentin II Karmapa Wimětalová Miroslava ÚP Brno 91 Dq   91