BOXERKLUB ČESKÉ REPUBLIKY

ÚZEMNÍ POBOČKA BRNO

26. KLUBOVÁ VÝSTAVA BOXERŮ – VÍSKY 28.4.2019 

Rozhodčí: Petrus Roosenboom (BE) - psi, BOB, BOV, Max Fournier (F) – feny, BOJ

Nejlepší jedinec výstavy – Idol z Metaboxu
Nejlepší mladý jedinec – Elinor Valdis de Roll
Nejlepší veterán – Ugilia Optima Grata 

FOTO:

https://bk-brno.rajce.idnes.cz/26._klubova_vystava_boxeru_2019

 

Pes zlatý

 

 

Třída štěňat

 

VN 1                           Daevy con Lomicaro (Rus la Fler Capo di Tutti Capi x Amálka od Ivetky de Chanel)

 

Třída mladých

 

V1, CAJCK                Dusty Kronebox (Munch Watwald x Casea Lakorenbox)

 

V2                               Punischer Carcharodon (Zoco Karmapa x Czesia Ewenement)

 

Mezitřída

 

V1, CACK                  Jack Pálava Box (Bakír Pálava Box x Evette Optima Grata)

 

V2, res.CACK            Targo Optima Grata (Yason Optima Grata x Bagheera Optima Grata)

 

Třída otevřená

 

V1, CACK                  Asterix TerryTeam (Finn Congo Nigrans x Phebee von Purgstall)

 

V2, res.CACK            Cyril z Veselského vršku (Zoco Karmapa x Bonnie z Milovické nížiny)

 

Třída pracovní

 

V1, CACK                  Arny Heny Box (Verdi Optima Grata x Veggi Heny Box)

 

V2, res.CACK            Quentin II Karmapa (Zoco Karmapa x Urtica Karmapa)

 

Třída vítězů

 

V1, CACK                  Samain da Toleria (Ekaro de Ibiltaria x Meiga da Toleria)

 

Třída čestná

 

V1                               Zoco Karmapa (Kalashnikov Rus la Fler x Párvati Karmapa)

 

Třída veteránů

 

V1, VT                       Ben Rexob z Výsluní (Hannibal Optima Grata x Athea Rexob z Výsluní)

 

 

Pes žíhaný

 

 

Třída mladých

 

V1, CAJCK, ČKJV    Edison Valdis de Roll (Aidan de Villalcor x Wasabi Optima Grata)

 

VD 2                           Torro Signum Laudis (Casaro De La Forzandanza x Opera Signum Laudis)

 

VD 3                           Elvis z Ve-Kled (Zoco Karmapa x Arabela z Ve-Kled)

 

Mezitřída

 

V1,CACK                   Atrej od Fifinky (Outlaw do Vale do Lethes x Greta Garbo Canis Ludens)

 

VD 2                           Santiago Signum Laudis (Cosmo di Casa Bartolini x Mia Stella Signum Laudis)

 

VD 3                           Hacker Impressia-Box (Laurin‘s Boxer Alim x Aurora z Metaboxu)

 

Třída otevřená

 

V1, CACK                  Sidhartha Karmapa (Elio Garbein x Párvati Karmapa)

 

V2, res.CACK            Eddy Cane Silesia (Emporio z Metaboxu x Arcara Cane Silesia)

 

VD 3                           Igor Bosim (Neos von Rehfeld x Fegie Bosim)

 

Třída pracovní

 

V1, CACK                  Brad z Ve-Kled (Idol Zlatá Hema x Bria Pálava Box)

 

Třída vítězů               

 

V1, CACK, ČKV       Idol z Metaboxu (Yason Optima Grata x Cortina z Metaboxu)

 

 

Fena zlatá

 

 

Třída štěňat

 

VN 1                           Dasha con Lomicaro (Rus la Fler Capo de Tutti Capi x Amálka od Ivetky de Chanel)

 

Třída mladých

 

V1, CAJCK                Aven Casiopé Box (Bono Indigo Optima Grata x Casiopea Custodius)

 

V2                               Ketty Pálava Box (Leviathan z Ringu x Andra Pálava Box)

 

V3                               Bellis Bára chov (Bakír Pálava Box x Corta Komínbox)

 

Mezitřída

 

V1                               Ophelie de Bellemanie (Homerun con Tillia x Vinny Optima Grata)

 

V2                               Tess Optima Grata (Yason Optima Grata x Bagheera Optima Grata)

 

Třída otevřená

 

V1, CACK, ČKV       Rebeca Optima Grata (Achos Re dei Titani x Quentine Optima Grata)

 

V2, res. CACK           Argana TerryTeam (Finn Congo Nigrans x Phebee von Purgstall)

 

V3                               Chelsea Pálava Box (Yukon Optima Grata x Beily Pálava Box)

 

V4                               Emma Robi – box (Brazil Optima Grata x Eimee Robi - box)

 

V                                 Bea od Velvarské studánky (Rolf Jisuko x Nikita z Němečanky)

 

Třída pracovní

 

V1, CACK                  Chanel Pálava Box (Yukon Optima Grata x Beily Pálava Box)

 

Třída vítězů

 

V1, CACK                  Estie Hébé Box (G‘M de Bellemanie x Bexx Hébé Box)

 

V2, res.CACK            Fabienne Pálava Box (Bakír Pálava Box x Evette Optima Grata)

 

Třída čestná

 

V1                               Beily Pálava Box (Brazil Optima Grata x Jessi Heny Box)

 

Třída veteránů

 

V1, VT                       Ugilia Optima Grata (Hannibal Optima Grata x Veggie z Kaštýlku)

 

 

Fena žíhaná

 

 

Třída dorostu

 

VN 1                           Jessie Karmapa (Ureus II Karmapa x Slavena Karmapa)

 

VN 2                           Fallet Hébé Box (Aidan de Villalcor x Dewi Hébé Box)

 

VN 3                           Danah Hamiko (Famous Barolo from Lake Conroe x Hanah Unique Box)

 

VN 4                           Judy Impressia-Box (Bandolero z Metaboxu x Bucci Impressia-Box)

 

N                                 Fairplay Freebee Chvalský drak (Sat‘Elit VanHelsing x Tiasha Suum Cuique)

 

Třída mladých

 

V1,CAJCK, ČKJV     Elinor Valdis de Roll (Aidan de Villalcor x Wasabi Optima Grata)

 

V2                               Billie Jean Terry Team (Lionel de Bellaterra x Phebee von Purgstall)

 

V3                               Jarla Srebrna Orda (Iskier Srebrna Orda x Black Bagheera Honor Marsa)

 

V4                               Hannah Kronebox (Messi Kronebox x Ella Kronebox)

 

VD                              Freya II Karmapa (Ureus II Karmapa x Gilda II Karmapa)

 

Mezitřída

 

V1, CACK                  Bugy Kronebox (Zoco Karmapa x Lemee Indiánský brloh)

 

V2, res.CACK            Frieda ze Spálenky (Barbar ze Spálenky x Cassie Cane Silesia)

 

Třída otevřená

 

V1, CACK                  Paloma Optima Grata (Verdi Optima Grata x Rwbla dels Segadors)

 

V2                               Petty Kronebox (Emporio z Metaboxu x Casea Lakronebox)

 

Třída pracovní

 

V1, CACK                  Barbara z Ve-Kled (Idol Zlatá Hema x Bria Pálava Box)

 

Třída veteránů           

 

V1, VT                       Charlota Zlatá Hema (Orry z Ringu x Fany Zlatá Hema)

 

 

 

 

Sponzoři:

tekro

 

pes-logo