BOXERKLUB ČESKÉ REPUBLIKY

ÚZEMNÍ POBOČKA BRNO

Vísky 29.4.2018

Rozhodčí: Pascal Trifilieff (F) – psi, BOB
Jiří Suchý – feny, BOS

 

FOTO:

http://bk-brno.rajce.idnes.cz/25._klubova_vystava_2018_-_foto_Mgr._Jana_Matuskova

 

 

Psi zlatí

Třída dorostu

VN 1 Targo Optima Grata (Yason Optima Grata x Bagheera Optima Grata)
VN 2 Jeff Pálava Box (Bakír Pálava Box x Evette Optima Grata)

 

Třída mladých

V1, CAJC, ČKJV Asterix TerryTeam (Finn Congo Nigrans x Phebee von Purgstall)

 

Mezitřída

V1, CAC, ČKV, BOB Thao Kronebox (Full Monthy du Val d'Europe x Casea Lakronebox)

 

Třída otevřená

V1, CAC Ikigai Napmary's (Marco de Copader x Enigma Napmary's)
V2, R.CAC Erp Hébé Box (G'M de Bellemanie x Bexx Hébé Box)
V3 Centus Maraneto (King od Morového sloupu x Unebra z Metaboxu)

 

Třída pracovní

V1, CAC Quentin II Karmapa (Zoco Carmapa x Urtica Karmapa)
V2, R.CAC Forest Pálava Box (Bakír Pálava Box x Evette Optima Grata)

 

Třída vítězů

V1, CAC Zoco Karmapa (Rus la Fler Kalashnikov x Párvati Karmapa)
V2, R.CAC Iron Optima Grata (Capys Fortuna Viva x Very Del Cabezo Dela Jara)

 

Třída čestná

V1 Verdi Optima Grata (G'M de Bellemanie x Evette Optima Grata)

 

Psi žíhaní

Třída štěňat

VN 1 Urvick Optima Grata (Ovidio degli Scrovegni x Unica Optima Grata)

 

Třída dorostu

VN 1 Hacker Impressia-Box (Laurin's Boxer Alim x Autora z Metaboxu)

 

Třída mladých

V1, CAJC Janus d'Anteikan (Fausto de Val de Cayone x Gion d'Anteikan)
V2 Danny z Ve-Kled (Xander Optima Grata x Bria Pálava Box)

 

Mezitřída

V1, CAC Ureus II Karmapa (Duque de Loermo x Urtica Karmapa)
V2, R.CAC Bruce Kvinto Loreata (Hannes Kronebox x Daisy Kronebox)
V3 Deryl Impressia-Box (Emporio z Metaboxu x Abet Impressia-Box)
V4 Unno Kronebox (Emporio z Metaboxu x Eimy Opti Pes)

 

Třída otevřená

V1, CAC Sidharta Karmapa (Elio Garbein x Párvati Karmapa)
V2, R.CAC Beowulf Ursa Libera (Sibelius della Cadormare x Enola Garbein)
V3 Bolt z Ve-Kled (Idol Zlatá Hema x Bria Starbox)
V4 Drago Impressia-Box (Emporio z Metaboxu x Abet Impresia-Box)
VD Karbon Tajki (Bakír Pálava Box x Adacta Borecký rybník)
VD Merlin Tajki (Bakír Pálava Box x Aida z Dybohůrky)

 

Třída pracovní

V1, CAC Kord Tajki (Bakír Pálava Box x Adacta Borecký rybník)
V2, R.CAC Brad z Ve-Kled (Idol Zlatá Hema x Bria Pálava Box)

 

Třída vítězů

V1, CAC Famous Barolo from Lake Conroe (Jir-Pia Phoenix x Duffy from Lake Conroe)
V2, R.CAC Camus von Nirvalis (Urosch v.d. Burg Singidunum x Elodi dei Centurioni)

 

Feny zlaté

Třída štěňat

VN 1 Cristal Karmapa (Beks del Cabezo de la Jara x Urtica Karmapa)

 

Třída dorostu

VN1 Tess Optima Grata (Yason Optima Grata x Bagheera Optima Grata)

 

Třída mladých

V1 Daphne z Ve-Kled (Xander Optima Grata x Bria Pálava Box)
V2 Cindy z Veselského vršku (Zoco Karmapa x Bonnie z Milovické nížiny)

 

Mezitřída

V1, CAC Izzy Pálava Box (Brazil optima Grata x Evette Optima Grata)
V2, R.CAC Blanche Canina rosa (Xander Optima Grata x Danette Adur Box)
V3 Oreithýia Fortuna viva (Yason Optima Grata x Eileithyia Fortuna viva)

 

Třída otevřená

V1, CAC Phoebe Man-Box (Yukon Optima Grata x Infinity Man-Box)
V2, R.CAC Bb Loving Forever (Ozren v.d. Burg Singidunum x Ustinella z Ungeltu)
V3 Carin z Ve-Kled (Bakír Pálava Box x Charlota Zlatá Hema)

 

Třída pracovní

V1, CAC Gwenn Pálava Box (Verdi Optima Grata x Andra Pálava Box)
V2, R.CAC Laverna Tajki (Bakír Pálava Box x Aida z Dybohůrky)

 

Třída vítězů

V1, CAC, ČKV Fabienne Pálava Box (Bakír Pálava Box x Evette Optima Grata)
V2, R.CAC Esti Hébé Box (G'M de Bellemanie x Bexx Hébé Box)

 

Třída veteránů

V1, BOV Ugilia Optima Grata (Hannibal Optima Grata x Veggie z Kaštýlku)

 

Feny žíhané

Třída štěňat

VN 1 Elino Valdis de Roll (Aidan de Villalcor x Wasabi Optima Grata)
VN 2 Urania z Šenku (Emporio z Metaboxu x Xi Xi J.A.L. Sandow)

 

Třída dorostu

VN 1 Petronela z Ringu (Balrog z Ringu x Iberia z Ringu)

 

Třída mladých

V1, CAJC, ČKJV, BOJ, BOS Bugy Kronebox (Zoco Karmapa x Limee Indiánský brloh)
V2 Kiwi Kett Box (Elio Garbein x Lavinia della Gens Clodia)
V3 Effedrin Exstacy Chvalský drak (Orlando v. Omerta x Tiasha Suum Cuique)
V4 Paloma Optima Grata (Verdi Optima Grata x Rwbla dels Segardos)
V Eclipse von Nirvalis (Camus von Nirvalis x Beetje von Nirvalis)

 

Mezitřída

V1, CAC Slavena Karama (Elio Garbein x Párvati Karmapa)
V2, R.CAC Holly Insurance Bohemica (Camus von Nirvalis x Gabbi Insurance Bohemica)
V3 Dacota Pretendo (Emporio z Metaboxu x Alaska Box Gang)

 

Třída otevřená

V1, CAC Tiasha Suum Cuique (Athena's Dream Suum Cuique x Tien Suum Cuique)
V2, R.CAC Meropé Fortuna viva (Jir-Pia Phoenix x Bea Pálava Box)
V3 Dewi Hébé Box (Alberto Demirantxito x Bexx Hébé Box)
V4 Xenita z Ungeltu (Orlando v.Omerta x Rarita z Ungeltu)

 

Třída pracovní

V1, CAC Yakua od Morového sloupu (Orlando v.Omerta x Singapur od Morového sloupu)

 

Třída veteránů

V1 Genna od Ivetky Vel-Om (Bacardi od Stříbrňáku x Yvet od Ivetky Vel-Om)

 

 

 

 

Sponzoři:

tekro

 

pes-logo