BOXERKLUB ČESKÉ REPUBLIKY

ÚZEMNÍ POBOČKA BRNO

7. 5. 2017 v areál penzionu Ohrada ve Vískách

Rozhodčí:
Rozhodčí: María Pontanilla/E - psi, nejlepší jedinec výstavy

Mathias Wolf/D - feny, nejlepší mladý jedinec, nejlepší veterán

 

FOTO:

http://bk-brno.rajce.idnes.cz/KV_Visky_2017_-_foto_Jiri_Cetkovsky

http://bk-brno.rajce.idnes.cz/KV_Visky_2017_-_foto_Jiri_Cetkovsky

 

 

NEJLEPŠÍ JEDINEC VÝSTAVY - Bono Indigo Optima Grata

NEJLEPŠÍ MLADÝ - Ikigai Napmary's

NEJLEPŠÍ VETERÁN - Ugilia Optima Grata

 

PSI ZLATÍ

TŘ. MLADÝCH

V1, CAJCK, ČKJV Ikigai Napmary's (Marco de Kopader x Enigma Napmary's)

V2 Quentin II. Karmapa (Zoco Karmapa x Urtica Karmapa)

V3 Federico Pálava Box (Bakír Pálava Box x Evette Optima Grata)

V4 Percy Man-Box (Yukon Optima Grata x Infinity Man-Box)

 

MEZITŘÍDA

V1, CACK - Iron Optima Grata (Capys Fortuna Viva x Very dei Cabezo de la

Jara)

 

TŘ. OTEVŘENÁ

V1, CACK Centus Maraneto (King od Morového sloupu x Unebra z Metaboxu)

V2 Ermes Optima Grata (Rus la Fler Eternal Flame x Ugilia Optima Grata)

 

TŘ. PRACOVNÍ

V1, CACK Henry Optima Grata (Apollo Adur Box x Britta Rexob z Výsluní)

V2 Cassius Rexob z Výsluní (Castello Live Jazz x Athea Rexob z Výsluní)

 

TŘ. VÍTĚZŮ

V1, CACK Bakír Pálava Box (Brazil Optima Grata x Jessi Heny Box) V2, RES.CACK Zoco Karmapa (Rus la Fler Kalashnikov x Párvati Karmapa)

V3 Verdi Optima Grata (G'M de Bellemanie x Evette Optima Grata)

V4 Urpaniel Fender Edda (Action vom Katterforst x Emmanuela Fender Edda)

 

 

PSI ŽÍHANÍ

TŘ. MLADÝCH

V1, CAJCK Timu Indiánský brloh (Nirish Indiánský brlox x Xoar Indiánský

brloh)

V2 Merlin Tajki (Bakír Pálava Box x Aida z Dybohůrky)

V3 Zidyo-Ritmo Glogosia (Radyo dei Roeri x Ziva Glogosia)

V4 Bruce Kvinto Loreata (Hannes Kronebox x Daisy Kronebox) V Eddy Cane Silesia (Emporio z Metaboxu x Arcara Cane Silesia)

 

MEZITŘÍDA

V1, CACK Brad z Ve-Kled (Idol Zlatá Hema x Bria Pálava Box) V2, RES.CACK Famous Barolo from Lake Conroe (Jir-Pia Phoenix x Duffy from Lake Conroe)

 

TŘ. OTEVŘENÁ

V1, CACK, ČKV Bono Indigo Optima Grata (Hannibal Optima Grata x Rwbla dels Segardos) V2, RES.CACK Kord Tajki (Bakír Pálava Box x Adacta Borecký rybník)

V3 Zeus od Morového sloupu (Anthony Czech Box x Cookie Maximus Deus)

V4 Quno von Preussen's Eden (Nimbus vom Hanseatenhof x Carrie von Preussen's Eden) V Bolt z Ve-Kled (Idol Zlatá Hema x Bria Pálava Box) V Karbon Tajki (Bakír Pálava Box x Adacta Borecký rybník)

 

TŘ. PRACOVNÍ

V1, CACK Hamilton Wilow-Box (Hiram Optima Grata x Leéh- Box Jamie-Lee) V2, RES.CACK Messi Kronebox (Castello Live Jazz x Fitness Kronebox)

 

TŘ. VÍTĚZŮ

V1, CACK Gordon O'Guido Lakifan (Guido di Casa Vernice x AS'Gunapal Dior's Hanna To Lakifan)

 

FENY ZLATÉ

TŘ. DOROSTU

VN1 Blanche Canina Rosa (Xander Optima Grata x Danette Adur Box)

 

TŘ. MLADÝCH

V1, CAJCK, ČKJV Phoebe Man-Box (Yukon Optima Grata x Infinity Man-Box)

V2 Gwenn Pálava Box (Verdi Optima Grata x Andra Pálava Box)

V3 Cher Optima Grata (Action vom Katterforst x Ugilia Optima Grata)

V4 Casiopea Custodius (Xander Optima Grata x Bellisa Custodius) V Faithia Adur Box (Verdi Optima Grata x Ailin Adur Box) V Finy Adur Box (Verdi Optima Grata x Ailin Adur Box)

 

MEZITŘÍDA

V1, CACK Frenie Happy Live Box (Hammer Optima Grata x Brigitte Happy Live Box) V2, RES.CACK Carrey Mi-Na Box (Ingo od Ivety x Goldie Kronebox)

V3 Fabienne Pálava Box (Bakír Pálava Box x Evette Optima Grata)

V4 Estie Hébé Box (G'M de Bellemanie x Bexx Hébé Box) V Able Loving Forever (In Vivo Schiwa's Imperium x Ustinella z Ungeltu) V Debby Pálava Box (Marvel Borny x Evette Optima Grata) VD Arya Stark Silver Rain (Frodo Sieger Bohemia x Delisa Rendorka)

 

TŘ. OTEVŘENÁ

V1, CACK Xarina z Kaštýlku (Kis-Bics Hugo x Wera z Kaštýlku) V2, RES.CACK Ithaca de Mirieri (Fulco de Loermo x Q'Victoria Optima Grata)

V3 Zara Optima Grata (Hannibal Optima Grata x Berenica Optima Grata)

V4 Harley Canis Ludens (Ninox von Hammersee x Ellen Garbein) V Amálka od Ivetky de Chanel (Fausto de val de Cayone x Loretta od Ivetky Vel-Om) V Carin z Ve-Kled (Bakír Pálava Box x Carlota Zlatá Hema) VD Carmen Maraneto (King od Morového sloupu x Unebra z Metaboxu) VD Celeste z Ve-Kled (Bakír Pálava Box x Charlota Zlatá Hema) VD Laverna Tajki (Bakír Pálava Box x Aida z Dybohůrky) D Alexandra Loving Forever (In Vivo Schiwa's Imperium x Ustinella z Ungletu)

 

TŘ. VÍTĚZŮ

V1, CACK, ČKV Enji Pálava Box (Storm Gynemna Sylvestre x Andra Pálava Box)

TŘ. VETERÁNŮ

V1, VT Ugilia Optima Grata (Hannibal Optima Grata x Veggie z Kaštýlku)

 

FENY ŽÍHANÉ

TŘ. MLADÝCH

V1, CAJCK Niky Tajki (Bakír Pálava Box x Darča od Kamenného stávku)

V2 Symphony Sanvita (Deep Impact di Casa Vernice x Speciality for You

Sanvita)

V3 Nela Tajki (Bakír Pálava Box x Darča od Kamenného stávku)

 

MEZITŘÍDA

V1, CACK Meropé Fortuna viva (Jir-Pia Phoenix x Bea Pálava Box)

V2 Barbara z Ve-Kled (Idol Zlatá Hema x Bria Pálava Box)

V3 Strateia Floyd Fender Edda (Sósrét-Menti Igor x Diva Floyd Fender Edda)

 

TŘ. OTEVŘENÁ

V1, CACK Dewi Hébé Box (Alberto Demirantxito x Bexx Hébé Box) V2, RES.CACK Arabelaz Ve-Kled (Orlando von Omerta x Charlota Zlatá Hema)

V3 Genna od Ivetky Vel-Om (Bacardi od Stříbrňáku x Yvet od Ivetky Vel-Om)

 

TŘ. PRACOVNÍ

V1, CACK Bagheera Optima Grata (Hannibal Optima Grata x Rwbla dels Segardos) V2, RES.CACK Wiky od Morového sloupu (Noisemakre do Vale do Lethes x Singapur od Morového sloupu)

 

 

Sponzoři:

tekro

 

pes-logo