BOXERKLUB ČESKÉ REPUBLIKY

ÚZEMNÍ POBOČKA BRNO

Dne 2. 5. 2015 v areálu loveckého zámečku Rytířsko.

Rozhodčí:
Ulrike Kainz-Goetz (A) – psi
Zdzisław Wajman (PL) - feny

Foto: 

Michal Šperl:

http://spejla02.rajce.idnes.cz/KV_Rytirsko_2.5.2015_-_kruh_psi/ 

 

PES ZLATÝ - TŘÍDA ŠTĚŇAT  
VN1 Leon Kronebox (Mardy z Němečanky  X  Casea Lakronebox )
PES ŽÍHANÝ- TŘÍDA ŠTĚŇAT  
VN1 Kevin Kronebox (Mardy z Němečanky X Eimy Opti Pes)
X Wanbooi Papa Suum Cuique (Che S.C. Athena's Dream X Daichi Suum Cuique)
PES ŽÍHANÝ - TŘÍDA DOROSTU  
VN1 Kord z Černého jezera (Zar de Guezman X Chaira z Černého jezera)
PES ZLATÝ - TŘÍDA VETERÁNŮ  
V1, NEJ. VET. Wirgill od Stříbrňáku (Apollo v. THÜRINGISCHEN ADEL X Quin z Dybohůrky)
VD2 Flop Mitr-Fiš (Ovidos vom Elsavatal X Korina vom Elasavatel)
PES ZLATÝ - TŘÍDA MLADÝCH  
V1, VT Yukon Optima grata (Kis-Bics Hugo X Slobi's Claretta Optima)
VD2 Verdi Optima grata (G´M de Bellemanie X Evette Optima grata)
X Velvet Optima grata (G´M de Bellemanie X Evette Optima grata)
PES ZLATÝ - MEZITŘÍDA  
V1, CACK Zoco KARMAPA (KALASHNIKOV RUS LA FLER X PÁRVATI KARMAPA)
V2, r.CACK Finn Congo Nigrans (Mito do Vale do Lethes X Cristal Noir Congo Nigrans)
X Yellowstone J.A.L. Sandow (Rus la Fler Eternal Flame X Zoe Signum Laudis)
PES ZLATÝ - TŘÍDA OTEVŘENÁ  
V1 Nico Optima grata (Brazil X Ugilia)
V2 Endy Kronebox (Urosch v. d. Burg Singidunum X Circe Fortuna viva)
VD3 Andy Pálava Box (Brazil Optima Grata X Jessi Heny Box)
VD4 Alda od Ořešáků (Wizard Optima grata X Erica Robi-box )
VD Centus Maraneto (King od Morového sloupu X Unebra z Metaboxu)
PES ZLATÝ - TŘÍDA PRACOVNÍ  
V1, CACK Enjoy Od Kamenného stávku (Diego des Jardins de Passiflore X Aura Canicula Grata)
V2, r.CACK Benjamin Brando et Lomicaro (JOSHUA z Ringu X Etiré Pečínská růže)
PES ZLATÝ - TŘÍDA VÍTĚZŮ  
V1, CACK, ČKV Bakír  Pálava Box (Brazil Optima grata X Jessi Heny Box)
PES ŽÍHANÝ - TŘÍDA MLADÝCH  
V1, VT, ČKJV, NEJ. ML. JED., NEJ. JED. VÝS. Zeus od Morového sloupu (Antony Czech Box X Cookie Maximus Deus)
V2 Hannes Kronebox (The Show Must Go On di Casa Vernice X Eimy Opti Pes)
V3 Xander Optima grata (Kis-Bics Hugo X Gallia Grata de Yu Box)
VD4 Angello Tana della Tigre (Forest Sametový zázrak X Shiny Tana della Tigre)
PES ŽÍHANÝ - TŘÍDA OTEVŘENÁ  
V1, CACK Idol Zlatá Hema (Orry z Ringu X Fany Zlatá Hema)
VD2 Rocksong Bretorri (Uran Signum Laudis X Keri Bretorri)
VD3 Cody Komínbox (Wirgill od Stříbrňáku X Desirée Opti Pes)
VD4 Leon Lac-Box (Impero z Metaboxu X Julia Kirskie Ustronie)
D Neddy z Slezského Gruně (Cayman Baskervill X Lotta z Slezského Gruně)
DISC Leffre Bravo Ginjan (Brazil Optima grata X Idea Ginjan)
PES ŽÍHANÝ - TŘÍDA PRACOVNÍ  
V1, CACK Bandolero z Metaboxu (Diego des Jardins de Passiflore X Philar z Metaboxu)
PES ŽÍHANÝ - TŘÍDA VÍTĚZŮ  
V1, CACK Clay Rexob z Výsluní (Castello Live Jazz X Athea Rexob zVýsluní)
PES ŽÍHANÝ - TŘÍDA ČESTNÁ  
V1 Bacardi od Stříbrňáku (Caos v. Schwanenschloss X Europe Six-Er)
FENA ŽÍHANÁ - TŘÍDA ŠTĚŇAT  
VN1 Arabela z Ve-Kled (Orlando v.Omerta X Charlota Zlatá Hema)
FENA ŽÍHANÁ - TŘÍDA DOROSTU  
VN1 Katty Kronebok (Mardy z Němečanky X Eimy Opti Pes)
FENA ZLATÁ - TŘÍDA VETERÁNŮ  
V1 Asset Hébé Box (Balu v. Hause Romeo X Hébé Ibra)
X Depressa de Lux Tajpan (ChBaskervill Buddha Tajpan X Axana z Pohádkového údolí)
FENA ŽÍHANÁ - TŘÍDA VETERÁNŮ  
X Quirin Malave Gem (Artú della Cadormare X Champ. Elvíra Jisuko)
FENA ZLATÁ - TŘÍDA MLADÝCH  
V1, VT, ČKJV Faaria Congo Nigrans (Mito do Vale do Lethes X Cristal Noir Congo Nigrans)
V2 Izabell Kronebox (Mardy z Němečanky X Delfiba Lakronebox)
V3 Xarina z Kaštýlku (Kis - Bics Hugo X Wera z Kaštýlku)
FENA ZLATÁ - MEZITŘÍDA  
V1, CACK Ginny Kronebox (Dante Lakronebox X Casea Lakronebox)
V2 Apokalypsa  z Terezínské pevnosti (Gch.Cayman Baskervill Next of kin X Boneta Rexob z výsluní)
FENA ZLATÁ - TŘÍDA OTEVŘENÁ  
V1, CACK Veggie Jisuko CZ (Int.Ch. Ippolito del Colle dell´Infinito X Int.Ch. Ontaria Jisuko CZ)
V2, r.CACK Rut Heny Box (Jack Heny Box X Marilyn Heny Box)
V3 Bejla  Adleon Bohemia (Brazil Optima grata X Argentina Solidus Moraviae)
FENA ZLATÁ - TŘÍDA PRACOVNÍ  
V1 Ustinella z Ungeltu (Afrim Gold Tequila X Alotrie Fenomén Giordimánie)
X Beily Pálava Box (Brazil Optima grata X Jessi Heny Box)
FENA ZLATÁ - TŘÍDA VÍTĚZŮ  
V1, CACK Bell Pálava Box (Brazi Optima grata X Jessi Heny Box)
FENA ŽÍHANÁ - TŘÍDA MLADÝCH  
V1, VT Abet Impressia-Box (Bacardi od Stříbrňáku X Beryl z Metaboxu)
V2 Dewi Hébé Box (Albero Demirantxito X Bexx Hébé Box)
V3 Jasmína Tajki (Bandolero z Metaboxu X Arny z Dybohůrky)
V4 Caya Karmapa (JCh.Unkas Karmapa X Pallas Karmapa)
V Uxana Heny Box (Fodan Od Ivety X Qascha Heny Box)
VD Alexandra DE-LA-FRY (Charley Heny Box X Valerie Hamiko)
VD Hašlerka Helemese Tajpan (Arp Corado Next of kin X Dracula od Stříbrňáku)
VD Istra Indiánsky brloh (FOBEER Indiánsky brloh X BABEL Indiánsky brloh)
FENA ŽÍHANÁ - MEZITŘÍDA  
V1, CACK, ČKV Gwenn Insurance Bohemica (Noisemaker do Vale do Lethes X Jackelien Moravia Box)
V2, r.CACK Gruga Indiánský brloh (Sasu Indiánsky brloh X Trója II.Indiánsky brloh)
FENA ŽÍHANÁ - TŘÍDA OTEVŘENÁ  
V1, CACK Genna od Ivetky Vel-Om (Bacardi od Stříbrňáku X Yvet od Ivetky Vel-Om)
V2, r.CACK Citra Kronebox (Castello Live Jazz X Eimy Opti Pes)
V3 Phebee  von Purgstall (Llanto de Guezman X Havanna Pešmar)
X Ilaria Pěčínská růže (Mayk Jisuko X Eimi pěčínská růže)
FENA ŽÍHANÁ - TŘÍDA PRACOVNÍ  
V1, CACK Aida  z Dybohůrky (Bacardi od Stříbrňáku X Korri z Dybohůrky)
FENA ŽÍHANÁ - TŘÍDA VÍTĚZŮ  
V1, CACK Venezia Jisuko CZ (Int.Ch. Ippolito del Colle dell´Infinito X Int.Ch. Ontaria Jisuko CZ)
V2, r.CACK Gabbi Insurance Bohemica (Noisemaker do Vale do Lethes X Jackelien Moravia Box)
FENA ŽÍHANÁ - TŘÍDA ČESTNÁ  
V1 Charlota Zlatá Hema (Orry z Ringu X Fany Zlatá Hema)
X Zombie od Stříbrňáku (Caos v. Schwanenschloss X Cherry Bee od Stříbrňáku)
Vítěz soutěže Dítě a boxer  
Jan Novotný s fenkou Arabela z Ve-Kled  
Nejlepší chovatelská skupina  
chovatelská stanice "KRONEBOX"  

 

Sponzoři:

tekro

letak a5 m

Logo-masaryk final

pes-logo

Sponzor soutěže "DÍTĚ A BOXER" je Bc.Bohuslava Šibalová - chovatelská stanice LOMICARO.

Pohár pro vítěze výstavy věnovala Adéla Záhorská - chovatelská stanice od Kameného stávku.

 

 

 

 

24. klubová výstava 2017

Spolupracující kynologický časopis

pes-logo