BOXERKLUB ČESKÉ REPUBLIKY

ÚZEMNÍ POBOČKA BRNO

výstavy

 

  • 7.2.2016 CACIB Brno - tř. čestná Šuster Jozef SK V1, BIS HONORE (Přehlídka vítězů tříd čestných 1.místo)
  • 10.1.2016 CAC Brno - tř. čestná Antonín Karban V1, Res. BIS HONORE (Přehlídka vítězů tříd čestných 2.místo), Junior handling 9-13 let 3. místo
  • 25.7.2015 Klubová výstava Olomouc Mojca Tkalec (SLO) V2, Res. CACK
  • 28.6.2015 CACIB Brno - tř. čestná Ing. Radim Fiala V1, BIS HONORE (Přehlídka vítězů tříd čestných 1.místo)
  • 26.4.2015 CACIB České Budějovice Hans Bierwolf (A) V1, CAC
  • 25.4.2015 Klubová výstava Svitavy Cedric Oda (F) V1, CACK
  • 18.4.2015 Klubová výstava Hukvaldy Zdzislaw Wajman (PL) V1, CACK
  • 29.3.2015 CACIB Salzburg (A) Wienfried Boon (A) V1, CACA
  • 14.3.2015 Krajská výstava Vyškov Polgár Andráš V1, VT, KV
  • 8.3.2015 CACIB Graz (A) Inge Gerwin (D) V2, Res. CACA
  • 27.2.2015 Victory show - Šampion šampionů Nitra (SK) Ing. Jaroslav Matyáš (SK) V1, CAC, VICTORY WINNER
  • 10.1.2015 Šampion šampionů 2014 - Praha Jiřina Jandlová, Otakar Vondrouš BOB, TOP 4 FCI 2
  • 7.12.2014 CACIB Wels (A) Anna Bogucka (PL) V1, CACA
  • 9.11.2014 CACIB Vrtojba (SLO) Fabrizio La Rocca (I) V1, CAC
  • 8.11.2014 CACIB Šempeter (SLO) Andreja Čučnik (SLO) V2, Res. CAC
  • 19.10.2014 CACIB Arad (RO) Panos Demetriou (CY) V1, CAC, CACIB, BOB
  • 18.10.2014 CACIB Arad (RO) Papp Vasile (RO) V1, CAC, CACIB, BOB
  • 28.9.2014 CACIB Tulln (A) Andrea Čučnik (SLO) V1, CACA
  • 21.9.2014 CACIB České Budějovice Bojan Matakovič (HR) V1, CAC
  • 7.9.2014 CACIB Kecskemét (HU) Erdös Lászó (HU) V1, CAC, CACIB, BOS
  • 6.9.2014 CACIB Kecskemét (HU) Pettkó Csaba (HU) V1, CAC
  • 16.8.2014 CACIB Bratislava (SK) Kavčič Blaž (SLO) V1, CAC
  • 13.7.2014 CACIB Oberwart (A) Sabina Heric (SLO) V2, Res. CACA
  • 12.7.2014 CAC Szombathely (HU) Roger van Hoenacker (B) V1, CAC, BOB, BIG2
  • 12.7.2014 CACIB Szombathely (HU) Zoran Brankovic (SRB) V1, CAC, CACIB, BOB
  • 22.6.2014 CACIB Pécs (HU) Ligita Zake (LV) V1 21.6.2014 CACIB Pécs (HU) Christian Jouanchicot (F) V1, CAC
  • 14.6.2014 CACIB Klagenfurt (A) Ehrenreich Günther (AUT) V1, CACA, CACIB, BOS 31.5.2014 Klubová výstava Třeboň Ing. Radim Fiala V1, CACK
  • 2014 - CACIB Wieselburg (A) - Gertrude Neswadba (A) - V2, Res. CACA
  • 2014 - KV Rytířsko - MVDr. Jaromír Špicera - V1, CACK
  • 2014 - CACIB České Budějovice - Vladimír Piskay (SK) - V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB
  • 2014 - KV Svitavy - Margot Egeblad (DK) - V2, Res. CAC
  • 2014 - CAC Ostrava MVDr. Jaromír Špicera V1, CAC
  • 2014 - CACIB Berlin (DE) Carsten Berndt (DE) V1, Anw. Dt. Ch. VDH (CAC)
  • 2014 - CAC Berlin (DE) Mathias Wolf (DE) V1, Anw. Dt. Ch. VDH (CAC)
  • 2014 - CAC Kypr Chris Zeniou (CY) V1, CAC, BOB, BIG 3
  • 2014 - CAC Moldávie Sergej Slukin (UKR) V1, CAC, BOB
  • 2014 - CAC Costa Rica Pero Čelebić (MNE) V1, CAC, BOB
  • 2014 - CAC Filipíny Antonio Mračević (MNE) V1, CAC, BOB
  • 2014 - CAC Azerbajdžán Andrić Slavoljub (SRB) V1, CAC, BOB
  • 2014 - CAC Gruzie Zijah Zulović (BIH) V1, CAC, BOB
  • 2014 - CAC Kypr Panos Demetriou (CY) V1, CAC, BOB
  • 2014 - CAC Moldávie Savić Siniša (SRB) V1, CAC, BOB
  • 2014 - CAC Costa Rica Suzana Bulatović (MNE) V1, CAC, BOB
  • 2014 - CAC Filipíny Miodrag Vreteničić (MNE) V1, CAC, BOB
  • 2014 - CAC Azerbajdžán Zaur Agabeyli (AZ) V1, CAC, BOB
  • 2014 - CAC Gruzie Savičić Nebojša (SRB) V1, CAC, BOB
  • 2014 - CAC Černá Hory Pero Čelebić (MNE) V1, CAC, BOB, BIG 3
  • 2014 - CAC Makedonie Nikola Angelovski (MKD) V1, CAC, BOB
  • 2014 - CAC San Marino Miljko Bulsjić (MNE) V1, CAC, BOB
  • 2014 - CAC Bulharsko Miodrag Vreteničić (MNE) V1, CAC, BOB
  • 2014 - CAC Černá Hory Vladan Šamšal (MNE) V1, CAC, BOB
  • 2014 - CAC Makedonie Vojislav Brajović (MNE) V1, CAC, BOB
  • 2014 - CAC San Marino Enrico Drudi (SM) V1, CAC, BOB
  • 2014 - CAC Bulharsko Savičić Nebojša (SRB) V1, CAC, BOB
  • 2014 - DUOCACIB Brno Hans Bierwolf (A) V2, Res. CAC
  • 2014 - CAC Sosnowiec(PL) - Anna Szymarska-Modrzycka (PL) - V1, CWC, BOS
  • 2014 - CACIB Norinberg (DE) - Angelica Hartmann (DE) - V1 CAC
  • 2014 - CAC Hanácká NV Brno - Antonín Karban (CZ) - V1 CAC
  • 2013 - CACIB Wels (A) - Gertrude Neswadba (A) - V2, Res. CAC
  • 2013 - CACIB Wels (A) - Ing. Radim Fiala - V2, Res. CACA
  • 2013 - CACIB Vrtojba (SLO) - Igor Selimovič (HR) - V1, CAC, CACIB
  • 2013 - CACIB Šempeter (SLO) - Mirja Lapjana (SLO) - V1, CAC, CACIB, BOS
  • 2013 - CACIB Arad (RO) - John Walsh (IRL) - V1, CAC
  • 2013 - CACIB Arad (RO) - Iliev Marius (RO) - V1, CAC, CACIB
  • 2013 - CACIB Bačka Topola (SRB) - Jenei Attila (HU) - V1, CAC, CACIB, BOB
  • 2013 - CAC Brno - Antonín Karban - V1, CAC
  • 2013 - Krajská výstava Brno - Ing. Leoš Jančík - V1, VT, KV, BIG fena II.FCI, BIS fena
  • 2013 - VKV Hradec nad Moravicí - Oliver Erat (A) - V4
  • 2013 - CACIB Bratislava (SK) - Rade Dakič (SRB) - V1, CAC, CACIB, BOB
  • 2013 - CACIB Bratislava (SK) - Csaba Pettko (H) - V1, CAC, Res. CACIB
  • 2013 - CACIB Zakopane (PL) - Jaroslav Matyáš (SK) - V1, CWC, CACIB
  • 2013 - Krajská výstava Žebětín - Miroslav Václavík - V1, VT, KV
  • 2013 - CACIB Veľká Ida (SK) - Lubomír Perniš (SK) - V1, CAC
  • 2013 - CACIB Veľká Ida (SK) - Miroslav Fišman (SK) - V1, CAC
  • 2013 - CAC Bielsko Biela (PL) - Marek Lewandowski (PL) - V1, CWC
  • 2013 - CAC Jelenia Góra (PL) - Marek Lewandowski (PL) - V1, CWC
  • 2013 - CACIB Székesfehérvár (HU) - István Orcsik (SRB) - V1, CAC, Res. CACIB
  • 2013 - CACIB Székesfehérvár (HU) - György Hartmann (HU) - V1, CAC, Res. CACIB
  • 2013 - CAC Racibórz (PL) - Sunčica Lazič (SRB) - V1, CWC
  • 2013 - CACIB Nitra (SK) - Jozef Šuster (SK) - V2, Res. CAC
  • 2013 - CACIB Nitra (SK) - Vladimír Javorčík (SK) - V2, Res. CAC
  • 2013 - CAC Senec (SK) - Štefan Šinko (SLO) - V2, Res. CAC
  • 2013 - KV Rytířsko - Ing. Radim Fiala - V2, Res. CACK
  • 2013 - KV Svitavy - Bernard Kafka (F) - V1, CACK
  • 2013 - KV Hukvaldy - Petr Řehánek - V1, CACK
  • 2013 - CAC Ostrava - MVDr. Jaromír Špicera - V1, CAC
  • 2013 - KV Louny - Antonín Karban - V1, CACK
  • 2013 - CACIB Wieselburg (AT) - MVDr. Jaromír Špicera - V1, CACA
  • 2013 - CACIB Nitra (SK) - MVDr. Jaromír Špicera - V1, CAC
  • 2013 - CACIB Brno - Ing. Radim Fiala - V1, CAC
  • 2013 - CACIB Brno - Winfried Bonn - V1, CAC
  • 2013 - CAC Trenčín (SK) - Petr Řehánek - V1, CAC
  • 2013 - CAC Brno - Petr Řehánek - V3
  • 2012 - CACIB Nitra (SK) - J. Galewski (PL) - V1, CAC
  • 2012 - CACIB Nitra (SK) - M. Kozlowska (PL) - V1, CAC
  • 2012 - CACIB Praha - Antonín Karban - V3
  • 2012 - CACIB Praha - RNDr. Maria Müllerová - V3
  • 2012 - CACIB České Budějovice - Rita Reyniers (B) - V1, CAC
  • 2012 - KV Jaroměř - Ing. Radim Fiala - V3
  • 2012 - CAC Brno - Antonín Karban - V1, CAC
  • 2012 - KV Hukvaldy - Iwona Magdziarska - V3
  • 2012 - Krajská V Brno - Vladimír Mojžíš - V1, VT, KV
  • 2012 - VSV Jistebnice - Ing. Radim Fiala - V
  • 2012 - KV Hlučín - Jozef Šuster (SK) - V
  • 2012 - Krajská výstava Žebětín - Otakar Vondrouš - V1, VT
  • 2012 - CACIB Brno - Ing. Radim Fiala - V4
  • 2012 - CACIB Nitra (SK) - Jozef Šuster (SK) - V2
  • 2012 - CACIB Nitra (SK) - Lubomír Perniš (SK) - V1, CAJC
  • 2012 - CAC Senec (SK) - Gabriela Ridarčíková (SK) - V1, CAJC
  • 2012 - CACIB Bratislava (SK) - Vasco Pocas Joao (PT) - V1, CAJC
  • 2012 - CACIB Bratislava (SK) - Masino Izoli (I) - V1
  • 2012 - KV Rytířsko - Josef Dolejš - V4
  • 2012 - CACIB České Budějovice - Antonín Karban - V1, CAJC
  • 2012 - CACIB Nitra (SK) - Lajos Vidák (H) - V2
  • 2012 - CACIB Katowice (PL) - Dušan Paunovic (SRB) - V1, VT
  • 2012 - CAC Brno - Antonín Karban - VN1
  • 2011 - CACIB Nitra (SK) - Pettkó Csaba (H) - VN1


tituly

• ČESKÝ ŠAMPION
• ČESKÝ GRAND ŠAMPION
• KLUBOVÝ ŠAMPION BK
• C.I.B.
• C.I.E.
• ŠAMPION SLOVENSKA
• ŠAMPION RUMUNSKA
• ŠAMPION SRBSKA
• ŠAMPION BULHARSKA
• ŠAMPION SAN MARINA
• ŠAMPION MAKEDONIE
• ŠAMPION ČERNÉ HORY
• ŠAMPION GRUZIE
• ŠAMPION AZERBAJDŽÁNU
• ŠAMPION FILIPÍN
• ŠAMPION KOSTARIKY
• ŠAMPION MOLDÁVIE
• ŠAMPION KYPRU
• ŠAMPION BALKÁNU
• ŠAMPION STŘEDOZEMNÍ
• ŠAMPION KAVKAZSKÝ
• POLSKÝ ŠAMPION
• MAĎARSKÝ ŠAMPION
• SLOVINSKÝ ŠAMPION
• RAKOUSKÝ ŠAMPION
• MAĎARSKÝ GRANDŠAMPION
• SLOVENSKÝ GRANDŠAMPION
• RUMUNSKÝ GRAND ŠAMPION
• SLOVENSKÝ JUNIOR ŠAMPION
• čekatel ŠAMPIONA NĚMECKA
• čekatel ŠAMPIONA ČMKU
• čekatel SLOVENSKÉHO VÝSTAVNÍHO ŠAMPIONA



zkoušky
• ZM

majitel
Zdeňka Flajšingerová

 

WEB

http://www.lovingforever.cz/

ustinella

24. klubová výstava 2017

Spolupracující kynologický časopis

pes-logo